IRAN 3D 360  مجری تورهای مجازی املاک - هتلها - رستوران .کسب وکار

IRAN 3D 360 مجری تورهای مجازی املاک - هتلها - رستوران .کسب وکار

IRAN 3D 360 سفارش تور مجازی همکاری برای املاک - مشاغلی که میتوانند ادامه کسب و کار بدهند (املاک - نمایشگاه ها -گالری های مبل .تابلو.صنایع دستی ) در واتس آپ با ما در ارتباط باشید 09118529554

محل لوگو

آمار سایت

نظرسنجی سایت

سوال : به نظر شما تور مجازی چقدر نسبت به فروش تاثیر گذار است

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 474
  • بازدید دیروز : 450
  • بازدید کل : 116461

لنوو هدست واقعیت مجازی مستقل دیگری می‌سازد


لنوو هدست واقعیت مجازی مستقل دیگری می‌سازد

لنوو تاکنون دستاورد مهمی درزمینه‌ی واقعیت مجازی (VR) نداشته است؛ اما براساس پرونده‌ای که برای محصولی با نام لنوو VR3030S در وب‌سایت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ایجاد و به‌عنوان هدست VR مستقل شناسایی شده، شرکت مذکور در آستانه‌ی تلاشی دوباره در این حوزه است.

واژه‌ی مستقل این معنی را می‌دهد که دستگاه یادشده همانند محصولات پیشین لنوو با مدل‌های Mirage Solo و Oculus Quest، به‌دلیل پردازنده‌ی تعبیه‌شده در آن برای اتصال نیازی به گوشی یا کامپیوتر ندارد. بااین‌حال باتوجه به اینکه هدست ناموفق و ناکام Mirage Solo متکی‌بر پلتفرم واقعیت مجازی Daydream گوگل بود که در‌حال‌حاضر دیگر وجود ندارد، هدست جدید احتمالا روی پلتفرم دیگری اجرا خواهد شد. شاید Steam VR شرکت Valve یا پلتفرم Mixed Reality ویندوز مایکروسافت یا پلتفرم Oculus فیسبوک، وظیفه‌ی قدرت‌دهی به هدست جدید لنوو را برعهده داشته باشد.

Oculus Rift S

حال که از شکست‌های لنوو درزمینه‌ی واقعیت مجازی صحبت به‌میان آمده، این واقعیت کمتر‌ شناخته‌ شده است که لنوو در ورای تولید هدست Oculus Rift S قرار داشت که درنهایت به تولید هدست ناموفق و مستقل Oculus Quest ختم شد. همچنین، خالی از لطف نیست اگر بدانید قرارداد صدور مجوز بین لنوو و سونی، دلیل استفاده از سربندی مشابه با PlayStation VR در هدست Oculus است.

با اینکه پرونده‌های FCC جزئیات بیشتری از هدست مستقل واقعیت مجازی لنوو آشکار نمی‌کند، می‌توان از این بابت کنجکاو بود که شاید شرکت مذکور اسناد تأییدیه‌ی FCC را برای مجموعه‌ی جدید از کنترلرهای VR یا همان کنترلرهایی ارسال کند که گوگل در حال ساختنشان برای هدست Mirage Solo است. همچنین، لنوو همراه‌با دیزنی ساخت کنترلرهای دودکمه‌ای ساده‌ی خود برای نسل دوم هدست واقعیت مجازی Mirage را به‌اتمام رسانده است و این احتمال وجود دارد که اسناد تأییدیه‌ی این محصول را نیز برای FCC ارسال کند.

  انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 98

برچسب های مهم

مازندران ، آمل ، آفتاب 19

بیش از 5 سال سابقه در زمینه تهیه و تولید انواع تورهای مجازی - مرکز آموزش اینیمیشن سازی آیکلون در ایران- دیجیتال مارکتینک- املاک مارکتینگ شمال-تهیه و تولید نرم افزار - مشاوره در کسب و کار- همکاری در فروش - مجری طراحی و چاپ تخصصی کسب وکار / م

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما